Uporaj się z zaćmą- bezpiecznie, szybko i skutecznie.

Szybko

Zabieg będzie wykonany w ciągu 3 tygodni od daty wizyty kwalifikacyjnej.

Bezpiecznie

Zabiegi w ramach pakietu wykonuje Dr N. Med. Sławomir Cisiecki. Tutaj możesz przeczytać więcej o tym specjaliście. 15 lat doświadczenia w chirurgi oczu w Polsce i za granicą oraz ponad 5000 pacjentów zadowolonych po operacji zaćmy świadczy samo za siebie.

Jesteś pod opieką zarówno przed jak i po zabiegu.


W czasie wizyty kwalifikacyjnej wykonanych zostanie szereg specjalistycznych badań twoich oczu oraz poznasz przebieg całego procesu leczenia i szczegóły dotyczące jakości widzenia po operacji.

Przeprowadzone zostaną następujące badania: Badanie pełnej optyki oka, badanie aberracji sferycznych i aberracji wyższego rzędu. Pozwalają one wykluczyć pacjentów potencjalnie niezadowolonych z soczewki wieloogniskowej.


W dniu zabiegu twój pobyt w klinice to tylko kilka godzin. Nie ma potrzeby spędzania nocy na oddziale.

Po zabiegu odbywają się 2 wizyty kontrolne- 1 dzień po zabiegu oraz po 3 tygodniach. Będzie kontrolowany proces gojenia się mikrorany i neuroadaptcji. Lekarz będzie Ci podpowiadał jak w maksymalny sposób wykorzystać możliwości które daje soczewka.

Skutecznie

W ramach pakietu otrzymujesz soczewkę Liberty. To zaawansowana soczewka multifokalno-toryczna produkowana przez europejską firmę Medicontur. Pozwala świetnie widzieć w bliży i dali. Koryguje astygmatyzm i posiada wszelkie niezbędne filtry. Większość pacjentów z tą soczewką nie musi nosić okularów.

Cena

Cena promocyjna za soczewkę wieloogniskową - 5000 zł

Cena promocyjna za soczewkę wieloogniskową toryczną - 6000 zł

Promocja ważna dla pakietów opłaconych przed 1 lutego 2019. Koszt wizyty kwalifikacyjnej w przypadku niezakwalifikowania się lub rezygnacji z pakietu to 200zł.

Pakiet obejmuje:

  • Wizytę kwalifikacyjną- szczegółowe badanie oka włączające stworzenie topografii rogówki. Uwzględnienie przedniego i tylnego astygmatyzmu, określenie aberracji wyższego rzędu.

  • Zabieg usunięcia zaćmy- operacja w trybie chirurgii jednego dnia. Pacjent przyjeżdża do kliniki na 2 godziny przed zabiegiem, po krótkim przygotowaniu odbywa się zabieg. 2 godziny później pacjent zostaje zwolniony do domu.

  • Soczewkę Medicontur Liberty z indywidualnie dobranymi parametrami

  • Pierwsza wizyta kontrolna - odbywa się w dniu następnym po zabiegu.

  • Druga wizyta kontrolna - odbywa się po 30 dniach od zabiegu.

  • Opiekę lekarską- w każdej chwili możesz skontaktować się z zespołem lekarzy prowadzących.

Jak kupić

Po prostu umów się na wizytę kwalifikacyjną- zadzwoń 42 616 90 06. Zapraszamy do Centrum Medycznego Julianów, Sowińskiego 46 w Łodzi.