LEK. MED. BEATA CISIECKA

IMG_0035.jpg

Jest dermatologiem z 15 letnim stażem pracy. Zajmuje się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Szczególnej uwadze poświęca zabiegom z zakresu dermatologii estetycznej jako kontynuacji leczenia farmakologicznego, poprawiania defektów, usuwania zmarszczek, poprawy kondycji skóry, likwidowania rozszerzonych naczyń krwionośnych, blizn i zbędnego owłosienia. Wykonuje również zabiegi z zakresu elektrochirurgii i krochirurgii. Swoją wiedzę i umiejętności stale poszerza na licznych kongresach i szkoleniach medycznych. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Relacje z pacjentem opiera na wzajemnym szacunku i zaufaniu


DR N. MED. SŁAWOMIR CISIECKI

zdjecieSC.jpg

Ukończył studia medyczne na Akademii Medycznej w Łodzi i na Universtecie Zagłębia Ruhry w Bochum (Niemcy) w 1996 roku. Odbył liczne staże zagraniczne m.in. w St. Gallen w Szwajcarii, we Frankfurcie nad Menem, Berlinie i Bremie w Niemczech oraz w Palermo i Genui we Włoszech. Specjalizuje się w leczeniu chirurgicznym i zachowawczym chorób siatkówki i ciała szklistego. Pracował również w EYE Clinic Augenärztliche Berufsausübungsgemeinschaft w Giessen i w Ambulante Tagesklinik Nord West Zentrum we Frankfurcie nad Menem w Niemczech. Jest konsultantem i chirurgiem współpracującym z Ośrodkami Chirurgii Oka prof. Zagórskiego w Krakowie, Nałęczowie i Rzeszowie. Specjalizuje się w leczeniu chorób tylnego odcinka, przede wszystkim operacyjnym i farmakologicznym, ale również „chlebem powszednim” są operacje zaćmy.

 

Operacje szklistkowo-siatkówkowe - wykonuje obecnie w następujących ośrodkach:

  • w Centrum Medycznym Julianów w Łodzi

  • w ośrodkach chirurgii oka Prof. Zagórskiego

 

Operacje zaćmy ambulatoryjnie  - wykonuje obecnie w:

  • w Centrum Medycznym Julianów w Łodzi

  • w ośrodkach chirurgii oka Prof. Zagórskiego

 


DR N. MED. MACIEJ BEDNARSKI

zdjecieMB.jpg

specjalista chorób oczu


DR N. MED. KAROLINA BONIŃSKA

zdjęcieKB.jpg

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalista chorób oczu oraz Fellow of the European Board of Ophthalmology (FEBO). Swoje umiejętności doskonaliła na kursach i stażach zagranicznych m.in. w Berlinie, Monachium oraz na Malcie. Członkini towarzystw naukowych: Deutsches Ophthalmologische Gesellchaft oraz European Society of Cataract and Refractive Surgeons.